Meniu Închide

Unitati scolare

1 CASA CORPULUI DIDACTIC ARGEȘ
2 CENTRUL JUDEȚEAN DE RESURSE ȘI ASISTENȚĂ EDUCAȚIONALĂ ARGEȘ
3 CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ „SFÂNTA FILOFTEIA” ȘTEFĂNEȘTI
4 CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ „SFÂNTA MARINA” CURTEA DE ARGEȘ
5 CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ „SFÂNTUL NICOLAE” CÂMPULUNG
6 CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ „SFÂNTUL STELIAN” COSTEȘTI
7 CLUBUL COPIILOR CÂMPULUNG
8 CLUBUL COPIILOR COSTEȘTI
9 CLUBUL COPIILOR CURTEA DE ARGEȘ
10 CLUBUL COPIILOR MIOVENI
11 CLUBUL COPIILOR TOPOLOVENI
12 COLEGIUL ECOLOGIC „PROF.UNIV.DR. ALEXANDRU IONESCU” PITEȘTI
13 COLEGIUL ECONOMIC „MARIA TEIULEANU” PITEȘTI
14 COLEGIUL NAȚIONAL „ALEXANDRU ODOBESCU” PITEȘTI
15 COLEGIUL NAȚIONAL „DINICU GOLESCU” CÂMPULUNG
16 COLEGIUL NAȚIONAL „ION C. BRĂTIANU” PITEȘTI
17 COLEGIUL NAȚIONAL „VLAICU VODĂ” CURTEA DE ARGEȘ
18 COLEGIUL NAȚIONAL „ZINCA GOLESCU” PITEȘTI
19 COLEGIUL NAȚIONAL PEDAGOGIC „CAROL I” CÂMPULUNG
20 COLEGIUL TEHNIC „ARMAND CĂLINESCU” PITEȘTI
21 COLEGIUL TEHNIC „COSTIN D. NENIȚESCU” PITEȘTI
22 COLEGIUL TEHNIC „DIMITRIE DIMA” PITEȘTI
23 COLEGIUL TEHNIC CÂMPULUNG
24 GRĂDINIȚA „MAICII DOMNULUI” ȘTEFĂNEȘTI
25 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL „CAMPIONII” MIOVENI
26 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL „FLORILE SOARELUI” MIOVENI
27 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL „ISTEȚEL” PITEȘTI
28 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL ȘI PRELUNGIT SFÂNTUL NICOLAE CURTEA DE ARGEȘ
29 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „ACADEMIA PITICILOR” CURTEA DE ARGEȘ
30 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „ALBĂ CA ZĂPADA” PITEȘTI
31 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „ALTINA” PITEȘTI
32 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „ARIPI DESCHISE” PITEȘTI
33 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „ARMONIA” PITEȘTI
34 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „AȘCHIUȚĂ” PITEȘTI
35 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „CASA CU PITICI” PITEȘTI
36 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „CASTELUL FERMECAT” PITEȘTI
37 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „CASTELUL MAGIC” PITEȘTI
38 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „CĂSUȚA POVEȘTILOR” PITEȘTI
39 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „DUMBRAVA MINUNATĂ” PITEȘTI
40 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „FANTEZIA” COSTEȘTI
41 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „FLOARE DE COLȚ” PITEȘTI
42 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „ÎNGERAȘII” PITEȘTI
43 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „KINDER STRUMFF” PITEȘTI
44 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „LICURICII” TOPOLOVENI
45 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „LUMEA COPIILOR” TOPOLOVENI
46 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „LUMINIȘUL PĂDURII” PITEȘTI
47 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „MARIA PRODAY” PITEȘTI
48 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „MICUL PRINȚ” PITEȘTI
49 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „MOTANUL ÎNCĂLȚAT” PITEȘTI
50 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „O LUME MINUNATĂ” CURTEA DE ARGEȘ
51 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „PITICOT BARBĂ-COT” PITEȘTI
52 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „PRIMII PAȘI” PITEȘTI
53 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „PUI DE LEI” PITEȘTI
54 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „RAY KINDERGARTEN” ȘTEFĂNEȘTI
55 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „RAZĂ DE SOARE” PITEȘTI
56 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „SFÂNTA MARINA” CÂMPULUNG
57 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „SFÂNTUL NICOLAE” CÂMPULUNG
58 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „TIC-PITIC” MIOVENI
59 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „UNIVERSUL COPILĂRIEI” MOȘOAIA
60 GRĂDINIȚA SPECIALĂ „SFÂNTA ELENA” PITEȘTI
61 INSPECTORATUL ȘCOLAR JUDEȚEAN ARGEȘ
62 LICEUL CU PROGRAM SPORTIV „VIITORUL” PITEȘTI
63 LICEUL CU PROGRAM SPORTIV CÂMPULUNG
64 LICEUL DE ARTE „DINU LIPATTI” PITEȘTI
65 LICEUL TEHNOLOGIC „ASTRA” PITEȘTI
66 LICEUL TEHNOLOGIC „CONSTANTIN BRÂNCUȘI” PITEȘTI
67 LICEUL TEHNOLOGIC „CONSTANTIN DOBRESCU” CURTEA DE ARGEȘ
68 LICEUL TEHNOLOGIC „DACIA” PITEȘTI
69 LICEUL TEHNOLOGIC „DINU BRĂTIANU” ȘTEFĂNEȘTI
70 LICEUL TEHNOLOGIC „FERDINAND I” CURTEA DE ARGEȘ
71 LICEUL TEHNOLOGIC „I.C. PETRESCU” STÎLPENI
72 LICEUL TEHNOLOGIC „LIVIU REBREANU” MOZĂCENI
73 LICEUL TEHNOLOGIC „PETRE IONESCU MUSCEL” DOMNEȘTI
74 LICEUL TEHNOLOGIC „VICTOR SLĂVESCU” RUCĂR
75 LICEUL TEHNOLOGIC AUTO CÂMPULUNG
76 LICEUL TEHNOLOGIC AUTO CURTEA DE ARGEȘ
77 LICEUL TEHNOLOGIC CONSTRUCȚII DE MAȘINI MIOVENI
78 LICEUL TEHNOLOGIC COSTEȘTI
79 LICEUL TEHNOLOGIC NR. 1 MĂRĂCINENI
80 LICEUL TEHNOLOGIC REGELE MIHAI I CURTEA DE ARGEȘ
81 LICEUL TEHNOLOGIC TOPOLOVENI
82 LICEUL TEHNOLOGIC VEDEA
83 LICEUL TEOLOGIC „ELIM” PITEȘTI
84 LICEUL TEORETIC „DAN BARBILIAN” CÂMPULUNG
85 LICEUL TEORETIC „ION BARBU” PITEȘTI
86 LICEUL TEORETIC „ION CANTACUZINO” PITEȘTI
87 LICEUL TEORETIC „ION MIHALACHE” TOPOLOVENI
88 LICEUL TEORETIC „IULIA ZAMFIRESCU” MIOVENI
89 LICEUL TEORETIC COSTEȘTI
90 PALATUL COPIILOR PITEȘTI
91 ȘCOALA „SFÂNTUL IACOB” CÂMPULUNG
92 ȘCOALA DE MUZICĂ CÂMPULUNG
93 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ADRIAN PĂUNESCU” PITEȘTI
94 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ALEXANDRU DAVILA” PITEȘTI
95 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „BASARAB I” CURTEA DE ARGEȘ
96 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „C.D. ARICESCU” CÂMPULUNG
97 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „CAROL I” CURTEA DE ARGEȘ
98 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „CONSTANTIN BĂLĂCEANU STOLNICI” STOLNICI
99 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „CONSTANTIN BRÂNCOVEANU” SLOBOZIA
100 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „CONSTANTIN BRÂNCOVEANU” ȘTEFĂNEȘTI
101 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „CONSTANTIN RĂDULESCU CODIN” PRIBOIENI
102 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „D. RĂDULESCU” OARJA
103 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „DUMITRU UDRESCU” SĂPATA
104 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ELENA DAVILA PERTICARI” IZVORU
105 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „GABRIEL MARINESCU” TIGVENI
106 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „GENERAL CONSTANTIN CRISTESCU” LUNCA CORBULUI
107 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „GEORGE MARINESCU” DRĂGANU
108 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „GEORGE STEPHĂNESCU” AREFU
109 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „GEORGE TOPÎRCEANU” MIOVENI
110 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „GHEORGHE I.I.C. BRĂTIANU” RĂTEȘTI
111 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „GHEORGHE MOCANU” ROCIU
112 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „I.C. LĂZĂRESCU” ȚIȚEȘTI
113 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „I.L. CARAGIALE” PITEȘTI
114 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ILIE STĂNCULESCU” RÂCA
115 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ILIE STOENESCU” BOȚEȘTI
116 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ION IORGULESCU” MIHĂEȘTI
117 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ION MINULESCU” PITEȘTI
118 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ION PILLAT” PITEȘTI
119 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „IORDACHE PĂCESCU” COȘEȘTI
120 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „IOSIF CATRINESCU” DRAGOSLAVELE
121 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „LEXFORD CASTEL” PITEȘTI
122 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „LIVIU REBREANU” MIOVENI
123 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „MARIN BRANIȘTE” SUSENI
124 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „MARIN PREDA” PITEȘTI
125 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „MATEI BASARAB” PITEȘTI
126 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „MIHAI EMINESCU” BRADU
127 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „MIHAI EMINESCU” PITEȘTI
128 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „MIHAI TICAN RUMANO” BEREVOEȘTI
129 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „MIRCEA CEL BĂTRÂN” CURTEA DE ARGEȘ
130 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „MIRCEA CEL BĂTRÂN” PITEȘTI
131 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „MIRCEA ELIADE” PITEȘTI
132 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „MIRCEA GHIȚULESCU” CUCA
133 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „NAE A GHICA” RUCĂR
134 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „NANU MUSCEL” CÂMPULUNG
135 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „NAUM RÂMNICEANU” CORBI
136 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „NEGRU VODĂ” PITEȘTI
137 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „NICOLAE BĂLCESCU” PITEȘTI
138 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „NICOLAE CREȚULESCU” LEORDENI
139 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „NICOLAE IORGA” PITEȘTI
140 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „NICOLAE SIMONIDE” PITEȘTI
141 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „NICOLAE VELEA” CEPARI
142 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „OPREA IORGULESCU” CÂMPULUNG
143 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „PETRE BADEA” NEGRAȘI
144 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „PETRE TUDOSE” MĂLURENI
145 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „PETRE ȚUȚEA” BOTENI
146 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „PROF. EMIL NEGOIȚĂ” MIROȘI
147 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „PROF.UNIV.DR. ION STOIA” CĂLDĂRARU
148 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „RADU CEL MARE” BOGAȚI
149 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „RADU ȘERBAN” SĂLĂTRUCU
150 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „REGINA MARIA” CURTEA DE ARGEȘ
151 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „SANDA MOVILĂ” ALBOTA
152 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ȘTEFAN CEL MARE” ȘTEFAN CEL MARE
153 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „THEODOR AMAN” CÂMPULUNG
154 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „TOMA ARNĂUȚOIU” NUCȘOARA
155 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „TOMA BRĂTIANU” ȘUICI
156 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „TRAIAN” PITEȘTI
157 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „TUDOR ARGHEZI” PITEȘTI
158 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „TUDOR CORNEL” UNGHENI
159 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „TUDOR MUȘATESCU” PITEȘTI
160 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „TUDOR VLADIMIRESCU” PITEȘTI
161 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „VICTOR ȚÂRCOVNICUL” POPEȘTI
162 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „VINTILĂ BRĂTIANU” ȘTEFĂNEȘTI
163 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „VIRGIL CALOTESCU” BASCOV
164 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „VLADIMIR STREINU” TEIU
165 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ALBEȘTII DE ARGEȘ
166 ȘCOALA GIMNAZIALĂ BĂBANA
167 ȘCOALA GIMNAZIALĂ BĂICULEȘTI
168 ȘCOALA GIMNAZIALĂ BĂLILEȘTI
169 ȘCOALA GIMNAZIALĂ BELEȚI-NEGREȘTI
170 ȘCOALA GIMNAZIALĂ BRATIA-CIOMĂGEȘTI
171 ȘCOALA GIMNAZIALĂ BROȘTENI-ANINOASA
172 ȘCOALA GIMNAZIALĂ CĂTEASCA
173 ȘCOALA GIMNAZIALĂ CICĂNEȘTI
174 ȘCOALA GIMNAZIALĂ COTEȘTI-GODENI
175 ȘCOALA GIMNAZIALĂ COTMEANA
176 ȘCOALA GIMNAZIALĂ DAVIDEȘTI
177 ȘCOALA GIMNAZIALĂ DE EXCELENȚĂ „SFÂNTA MUCENIȚĂ FILOTEEA” PITEȘTI
178 ȘCOALA GIMNAZIALĂ DÎRMĂNEȘTI
179 ȘCOALA GIMNAZIALĂ DOBREȘTI
180 ȘCOALA GIMNAZIALĂ GALEȘU
181 ȘCOALA GIMNAZIALĂ HÂRSEȘTI
182 ȘCOALA GIMNAZIALĂ MERIȘANI
183 ȘCOALA GIMNAZIALĂ MORĂREȘTI
184 ȘCOALA GIMNAZIALĂ MOȘOAIA
185 ȘCOALA GIMNAZIALĂ MUȘĂTEȘTI
186 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 ALBEȘTII DE MUSCEL
187 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 BÎRLA
188 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 BUDEASA
189 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 BUGHEA DE JOS
190 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 BUGHEA DE SUS
191 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 CETĂȚENI
192 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 CIOFRÂNGENI
193 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 COCU
194 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 CORBENI
195 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 COSTEȘTI
196 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 HÎRTIEȘTI
197 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 LEREȘTI
198 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 MICEȘTI
199 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 MIOARELE
200 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 MIOVENI
201 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 PIETROȘANI
202 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 POIANA LACULUI
203 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 POIENARII DE ARGEȘ
204 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 POIENARII DE MUSCEL
205 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 RECEA
206 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 SCHITU GOLEȘTI
207 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 STOENEȘTI
208 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 UDA
209 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 VALEA DANULUI
210 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 VALEA IAȘULUI
211 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 VALEA MARE-PRAVĂȚ
212 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 VLĂDEȘTI
213 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 VULTUREȘTI
214 ȘCOALA GIMNAZIALĂ PODU-DÂMBOVIȚEI
215 ȘCOALA GIMNAZIALĂ VRĂNEȘTI
216 ȘCOALA GIMNAZIALĂ VULPEȘTI
217 ȘCOALA POSTLICEALĂ „CAROL DAVILA” PITEȘTI
218 ȘCOALA POSTLICEALĂ „FUNDAȚIA ECOLOGICĂ GREEN” PITEȘTI
219 ȘCOALA POSTLICEALĂ „HENRI COANDĂ” CURTEA DE ARGEȘ
220 ȘCOALA POSTLICEALĂ F.E.G. „EDUCATION” CURTEA DE ARGEȘ
221 ȘCOALA POSTLICEALĂ PROF. DR. „NANU I. MUSCEL” CÂMPULUNG
222 ȘCOALA POSTLICEALĂ SANITARĂ „CHRISTIANA” PITEȘTI
223 SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX „IUSTIN PATRIARHUL” CÂMPULUNG
224 SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX „NEAGOE VODĂ BASARAB” CURTEA DE ARGEȘ