Nr. Centru de examen Unitate
1 COLEGIUL NAȚIONAL “DINICU GOLESCU” CÂMPULUNG COLEGIUL NAȚIONAL “DINICU GOLESCU” CÂMPULUNG
COLEGIUL NAȚIONAL PEDAGOGIC “CAROL I” CÂMPULUNG
COLEGIUL TEHNIC CÂMPULUNG
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV CÂMPULUNG
LICEUL TEHNOLOGIC AUTO CÂMPULUNG
LICEUL TEORETIC “DAN BARBILIAN” CÂMPULUNG
SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX “IUSTIN PATRIARHUL” CÂMPULUNG
LICEUL TEHNOLOGIC “VICTOR SLĂVESCU” RUCĂR
LICEUL TEHNOLOGIC “I.C. PETRESCU” STÂLPENI
2 LICEUL TEHNOLOGIC “ASTRA” PITEȘTI LICEUL TEHNOLOGIC COSTEȘTI
LICEUL TEORETIC COSTEȘTI
COLEGIUL NAȚIONAL “ALEXANDRU ODOBESCU” PITEȘTI
COLEGIUL TEHNIC “DIMITRIE DIMA” PITEȘTI
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV “VIITORUL” PITEȘTI
LICEUL DE ARTE “DINU LIPATTI” PITEȘTI
LICEUL TEHNOLOGIC “ASTRA” PITEȘTI
LICEUL TEORETIC “ION BARBU” PITEȘTI
LICEUL TEHNOLOGIC VEDEA
3 LICEUL TEHNOLOGIC “CONSTANTIN BRÂNCUȘI” PITEȘTI LICEUL TEORETIC “IULIA ZAMFIRESCU” MIOVENI
LICEUL TEHNOLOGIC “LIVIU REBREANU” MOZĂCENI
COLEGIUL ECOLOGIC “Prof. Univ. Dr. ALEXANDRU IONESCU” PITEȘTI
COLEGIUL TEHNIC “COSTIN D. NENIȚESCU” PITEȘTI
FEG PITESTI
LICEUL PENTICOSTAL TEOLOGIC “ELIM” PITEȘTI
LICEUL TEHNOLOGIC “CONSTANTIN BRÂNCUȘI” PITEȘTI
LICEUL TEHNOLOGIC “DACIA” PITEȘTI
4 LICEUL TEHNOLOGIC “CONSTANTIN DOBRESCU” CURTEA DE ARGEȘ COLEGIUL NAȚIONAL “VLAICU VODĂ” CURTEA DE ARGEȘ
LICEUL TEHNOLOGIC AUTO CURTEA DE ARGEȘ
LICEUL TEHNOLOGIC “CONSTANTIN DOBRESCU” CURTEA DE ARGEȘ
LICEUL TEHNOLOGIC “FERDINAND I” CURTEA DE ARGEȘ
LICEUL TEHNOLOGIC FORESTIER CURTEA DE ARGEȘ
SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX “NEAGOE VODĂ BASARAB” CURTEA DE ARGEȘ
LICEUL TEHNOLOGIC “PETRE IONESCU MUSCEL” DOMNEȘTI
5 LICEUL TEORETIC “ION CANTACUZINO” PITEȘTI LICEUL TEHNOLOGIC NR. 1 MĂRĂCINENI
LICEUL TEHNOLOGIC CONSTRUCȚII DE MAȘINI MIOVENI
COLEGIUL ECONOMIC “MARIA TEIULEANU” PITEȘTI
COLEGIUL NAȚIONAL “ION C. BRĂTIANU” PITEȘTI
COLEGIUL NAȚIONAL “ZINCA GOLESCU” PITEȘTI
COLEGIUL TEHNIC “ARMAND CĂLINESCU” PITEȘTI
LICEUL TEORETIC “ION CANTACUZINO” PITEȘTI
LICEUL TEHNOLOGIC “DINU BRĂTIANU” ȘTEFĂNEȘTI
LICEUL TEHNOLOGIC TOPOLOVENI
LICEUL TEORETIC “ION MIHALACHE” TOPOLOVENI